Společnost COMACO s.r.o.

Jsme specialisté na projektování a dodávky širokého spektra automatických systémů pro balení, manipulaci a robotizaci. Specifická řešení aplikací pro výrobu různých variant produktů najdete v mnoha oblastech průmyslové výroby. Naše zkušenosti z mnoha projektů realizovaných v předcházejících letech uplatňujeme při návrzích a integraci automatizovaných řešení do výrobních prostor. Projekty a dodávky jsou vždy zaměřeny na aplikování nejnovějších poznatků do výrobních procesů. Hlavní přidanou hodnotou jsou naše dlouholeté znalosti a zkušenosti, trvalé sledování trendů, zavádění inovací do projektových řešení a přizpůsobení projektů požadavkům našich obchodních partnerů.

Zaměřujeme se na návrhy a dodávku vysoce účinných a efektivních balicích technologií, mezi které patří široký sortiment vertikálních balicích strojů, horizontálních balicích strojů, vážících a dávkovacích systémů, kartonovacích strojů, stavěček kartonů, pytlovacích strojů, termoformovacích strojů, traysealerů, manipulátorů, robotů, dopravních systémů a dalších technologií.

COMACO je synonymem pro inovace, zkušenosti a záruku pro trvalou spolupráci.

Děkujeme Vám za Vaši trvalou důvěru.

Team profesionálů COMACO s.r.o.

Naše zkušenosti

NESTLE, POEX, PRAGOSOJA, BEKAERT, PHILIP MORRIS, ALZA, CELIKO, CONFEX-PRODUCT, MAKMAR, RECKITT, AGRA, SANTE, CAFE SATI, KARWIT, ANIMALS, SPILVA, BALTENEFTHIM ...            a mnoho dalších společností od rodinných firem po nadnárodní koncerny.

Novinky

Rádi se s Vámi osobně setkáme na výstavě Warsawpack 

v termínu 18.-20.4.2023 ve Varšavě, Polsko.