STROJE PRO BALENÍ DO OBALŮ Z KARTONU 

Vertikální a horizontální balení různých typů výrobků do různých velikostí a tvarů kartonových obalů.


VERTIKÁLNÍ KARTONOVACÍ STROJE

Automatické krokové nebo kontinuální stroje, které balí různé typy produktů do kartonových obalů. Stroje kartonové obaly skládají, uzavírají a lepí dno kartonu, vkládají nebo vpouští výrobek do kartonu, uzavřou a zalepí karton, a dle potřeby karton označí odpovídajícím datumem, popisem nebo kódem. Tento typ kartonovacích strojů je vhodný pro balení práškový a granulovaných produktů, lahviček, tub, vkládání sáčků, vkládání průmyslových komponent, dětských hraček apod. V nabídce jsou stroje pro potravinářský, chemický, farmaceutický průmysl, a stroje pro použití v dalších oblastech průmyslu. Kartonovací stroje nabízeny v základních výkonových řadách do 30-60-80-100 balení/min.

HORIZONTÁLNÍ KARTONOVACÍ STROJE

Automatické krokové nebo kontinuální stroje, které balí různé typy produktů do kartonových obalů. Stroje kartonové obaly skládají, uzavírají a lepí dno kartonu, vsouvají výrobek do kartonu, uzavřou a zalepí karton, a dle potřeby karton označí odpovídajícím datumem, popisem nebo kódem. Tento typ kartonovacích strojů je vhodný pro balení sáčků, lahviček, tub, vkládání průmyslových komponent, vkládání malé elektroniky, dětských hraček apod. V nabídce jsou stroje pro potravinářský, chemický, farmaceutický průmysl, a stroje pro použití v dalších oblastech průmyslu. Kartonovací stroje nabízeny v základních výkonových řadách do 30-60-100-160 balení/min. 

STROJE PRO SKUPINOVÉ BALENÍ - CASEPACKERY

Krokové stroje pro skupinové balení nebo vkládání hotových výrobků do kartonu. Na strojích se převážně zpracovávají obaly typu tray, wrap arround a american case, s variantou aplikace samostatného víka. Casepackery mohou pracovat jako samostatné stroje s různými variantami robotických vkladačů nebo jako součásti ucelených výrobních linek. Casepackery jsou nabízeny v základních výkonových řadách do 20-40 balení/min. 
 

STAVĚČKY KARTONŮ

Různé varianty strojů pro  stavění a formování tvarových kartonů z plochých přířezů. Stroje pracují samostatně včetně možnosti doplnění o stohovače hotových kartonů. Nejčastější použití je v pekárenství, pro balení zeleniny, mlékárenském  a masném průmyslu. Výkony strojů jsou individuální podle složitosti konstrukce kartonu. 

POLOAUTOMATICKÉ KARTONOVACÍ STROJE

Stroje určené pro ruční vložení produktu do kartonu a následné automatické uzavření kartonu současně s lepením. Stroje jsou vhodné po balení malých sérií drobné elektroniky, kosmetiky , průmyslový produktů s důrazem na kvalitní uzavření kartonu. Výkon strojů je individuální.

ZAKÁZKOVÉ VARIANTY KARTONOVACÍCH STROJŮ   

Vývoj strojů pro atypické varianty kartonových obalů a vkládání produktu do těchto obalů.